Grilujte po celý rok

Když se řekne grilování, mnozí si vybaví léto a dlouhé večery nad nějakou tou grilovanou dobrůtkou. Také máte rádi tu atmosféru u opékání masa a v dobré společnosti? Nemusíte tyto akce omezovat jen na léto. Grilujte po celý rok. Začněte tím, že si pořídíte kvalitní výrobek.

Spolehněte se na kvalitní grily Weber

Na trhu najdete rozmanité grily. Hledáte-li takové, které se vyznačují skutečně vysokou kvalitou, extrémně dlouhou životností a dalšími výhodami, budou vám vyhovovat grily Weber. O jejich vysoké kvalitě svědčí mimo jiné dlouhá záruční lhůta (25 let).

Poklop a kotel se vyrábí ze silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Ocel je pro ještě lepší vlastnosti povrstvovaná porcelánem. Jde o velmi kvalitní řešení. Společnost Weber dbá také na bezpečí koncového uživatele. Výrobky jsou pečlivě kontrolované.

Jaký konkrétní gril vybrat?

Nikomu nelze doporučit jeden konkrétní výrobek s tím, že je nejlepší. Záleží na vašich požadavcích a nárocích. Proto, než si vyberete konkrétní zařízení, rozmyslete si, kde chcete nejčastěji grilovat. Chcete zahradní gril, nebo se chystáte pokrmy připravovat na terase, balkoně či doma? Zvažte rovněž, pro kolik lidí budete nejčastěji pokrmy připravovat, jaké funkce by měl mít a kolik jste do něj ochotni investovat. Případně zvažte další parametry dle vašich požadavků.

Obecně můžeme dělit grily na plynové, elektrické a na dřevěné uhlí. Všechny typy vám nabízí značka Weber.

Zařízení na dřevěné uhlí nejvíce oceníte, pokud upřednostňujete klasické grilování. Jsou kopulovitého tvaru s poklopem a pořídit si k nim můžete i různé příslušenství.

Elektrické grily jsou především pro příznivce zdravého grilování. Z dalších výhod si uveďme snadnou manipulaci a možnosti využití na více místech.

A co plynový gril? S ním připravíte pokrmy snadno a rychle. Předností je hlavně rovnoměrné opékání díky jejich schopnosti udržet konstantní teplotu. Ne náhodou si je pořizují profesionální kuchaři.

Najděte si gril Weber, který vám bude vyhovovat nejvíce, ať už chcete grilovat jen v létě, nebo po celý rok.