Konečně se Vám podařilo domluvit se s kamarádkou na společný prodloužený víkend a už se nemůžete dočkat, až se konečně uvidíte?

Kam s dětmi na výlet?

Váš společně strávený čas si můžete obohatit také netradičními zážitky od společnosti Allegria. Zážitky jako dárky pro radost můžete vybírat zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-radost/. S malými dětmi můžete zavítat na výlet do království hraček v Hamleys. Na internetovém portálu Firmy na zážitky nyní pořídíte zvýhodněný Hamleys balíček pro čtyři osoby. Doprovod dětí si zde připomene své bezstarostné dětství a nyní hodí veškeré každodenní starosti za hlavu. V Hamleys objevíte zábavu, která nikdy nekončí. Čeká na Vás nekonečná spousta zábavy i atrakcí, které musíte za každou cenu vyzkoušet. Vaše oči nebudou stačit stíhat sledovat živé předvádění hraček. Prohlédnout si budete moci, jak kvalitní tradiční hračky, tak nejmodernější hračky podle věku dětí. V Hamleys se rozhodně nudit nebudete, spíše naopak. Čas, který zde strávíte, uteče jako vody a Vy se budete těšit na další návštěvu.

Kam v Praze za dobrodružstvím?

Se staršími dětmi se můžete zúčastnit kurzu výroby čokolády nebo se nechat unášet po vlnách řeky Vltavě v hlavním městě České republiky. Plavba na lodi se může stát také milým dárkem k narozeninám pro ženu. Na palubě luxusní lodi Exploler zažijete to pravé letní dobrodružství. Vzít s sebou můžete také babičku a dědečka, na loď se vás totiž vejde až deset. Během plavby se můžete kochat pohledy na historické památky stověžaté Prahy nebo chytat bronz.  Kromě toho pobyt na čerstvém vzduchu je zdravý. Kdo chce zažít skutečné dobrodružství na palubě, může si stoupnout za kormidlo lodi. Na internetovém portále Firmy na zážitky objevíte nejen celou řadu tipů na výlety, ale také dárky pro Vaše nejbližší. Ať už potřebuje tipy na dárky pro muže k narozeninám či svátku nebo chcete jen tak udělat radost, Firma na zážitky Vám velmi ráda poradí s výběrem dárku. Originální zážitky totiž mnohdy řeknou mnohem více než tradiční hmotné dárky.