Co mají problémy s erekcí společného se zrcadlem a „Jardou“?

Nezvládl jsem to, byl jsem moc unavený. To je asi nejčastější výmluva mužů v případě, když se jim nepodařilo během sexuálních hrátek dojít k vyvrcholení. Stane se to jednou, podruhé, do třetice znovu, výmluvy přibývají, ale nic jiného se neděje. Přestaňte se vymlouvat a místo fantazírování se zaměřte na účinné řešení. Je hned několik efektních způsobů, jak problém s erekcí řešit, většinu zvládnete v pohodlí doma.

Nastavte si zrcadlo

Pokud se muž vymlouvá na stres nebo únavu a vidí v nich příčinu, nemusí být daleko od pravdy. Až v polovině případů za problémy s erekcí opravdu mohou stát nadměrné vyčerpání, nedostatek spánku a nadmíra stresu. Pomoc? Zpomalit, uklidnit se a vytrvat. Výsledek by se měl dostavit po několika dnech. Stále nic? Příčina bude zřejmě vážnější. Viníky jsou často nadměrné pití alkoholu a také kouření, omezte tyto nešvary. Podívejte se celkově na váš životní styl. Roste vám pivní břich? A co ruce, „zdobí“ je místo svalů povislá kůže? Zaměřte se na jídelníček, zařaďte do něj hodně ovoce a zeleniny a začněte se pravidelně hýbat. Váš organismus začne efektněji pracovat. Z potravin se mužům doporučuje konzumace česneku, celeru, červené řepy, špenátu a vlašských ořechů. Obsahují totiž látky podporující sexuální náruživost i prokrvení. Důležitou roli při „opravě“ hraje i vaše partnerka. Možná vás to s ní už prostě nudí. Buďte upřímný a společně vymyslete, čím váš sexuální život okořeníte. Milujte se například na neobvyklých místech, hrajte si. Muži také často hledají řešení skrze doplňky stravy, hodně se hovoří o přípravku Kamagra. Více se o něm dozvíte na Kamagra prodej.

Přestaňte být jako „malý Jarda“

Nic nepomohlo? Nebo cítíte dokonce bolest? Běžte k lékaři, neodkládejte to. Za problémy se s největší pravděpodobností skrývá nemoc. Lékař provede vyšetření a bude hned jasno. Předepsat samozřejmě může i léky na podporu erekce.