Odstranění znamének Praha předchází vyšetření dermatoskopem

Trápí vás pigmentové neboli melanocytové névy, kterým se lidově říká znaménka? Jedná se o běžné nezhoubné kožní projevy. Jejich počet a tvar je značně individuální, i když mohou být přítomny již při narození, nejčastěji se tvoří v průběhu života. Tyto okrouhlé nebo oválné projevy obvykle tmavší barvy než je okolní kůže se vyskytují zejména na zádech, ale mohou se objevit prakticky kdekoli na těle. Pokud vás tyto pigmentové névy – „znaménka“ trápí, nechte si je odstranit. Odstranění znamének může být provedeno chirurgicky nebo laserem. Při odstraňování pigmentových névů laserem je důležité nejprve provést vyšetření dermatoskopem. Skvělou volbou pro odstranění znamének je proto odstranění znamének Praha.

Odstranění znamének Praha předchází vyšetření dermatoskopem

Volte depilaci cukrovou pastou Praha

Poněkud běžnější, než odstraňování znamének, je odstraňování chloupků, tedy depilace. Zatímco znaménka se u mnoha z nás neobjevují, chloupky rostou zas a zas. V poslední době se čím dál více lidí přiklání k depilaci cukrovou pastou. Jednak proto, že se jedná o ryze přírodní metodu, a také proto, že si tato metoda dokáže poradit i se zarostlými chloupky. Depilaci cukrovou pastou využívá čím dál více klientů estheticmedical.cz. Pokud chcete mít krásné tělo bez chloupků i vy, neváhejte a nechte si provést depilaci cukrovou pastou Praha.

Omládněte díky estheticmedical.cz

Pro krásu se prý musí trpět. Někdy více, někdy méně. Záleží na tom, jakou metodu zkrášlování se rozhodnete podstoupit a také na tom, kde tuto zkrášlovací metodu podstoupíte. Pokud zvažujete aplikaci botoxu, potom rozhodně navštivte

estheticmedical.cz a žádejte botox Praha.

Pokud vás láká plazmaterapie, tento zákrok vám rovněž zajistí estheticmedical.cz. Plazmaterapie Praha to je vlastně miniinvazivní metoda pro omlazení pokožky, která může být ideálním řešením i pro vás.