Vánoční dárek pro radost

Stále se Vám nepodařilo najít vhodný dárek pro Vaši drahou polovičku a rád byste jí věnoval dárek, který ji skutečně potěší? Věnujte jí dokonalý zážitek a chvíli sama na sebe. Právě tu si bude moci užít během některé z masáží od Firmy na zážitky.

Dokonalý zážitek v podobě thajské masáže

Velmi oblíbená u mladých žen i dam ve zralém věku thajská masáž. Díky thajské masáži pro dva budete mít opět dobrý pocit z toho, že trávíte volný čas spolu. Navíc uděláte něco pozitivního pro vaše zdraví. Kouzlo thajské relaxační masáže www.firmanazazitky.cz/thajska-masaz-pro-dva-3 poznáte z rukou thajských masérek. Budou Vás hýčkat a rozmazlovat svými šikovnými rukama. Tradiční thajská reflexní masáž Vám dopřeje příjemný pocit z maximálního uvolnění, nabije vás novou energií i chutí do řešení problémů každodenního života. Tradiční thajská reflexní masáž je považována za pověstné umění, které bylo v historii provozováno výhradně v thajských chrámech mistry znalými léčení. Tradiční thajská masáž je založena na dlouholetých zkušenostech thajských masérek a jejich dokonalých znalostech energetických drah v těle. Lidské tělo totiž každý den čelí nepříjemnému zablokování. To může být způsobeno špatně zvoleným držením těla, nejrůznějšími civilizačními chorobami i nesprávnou životosprávou. Masérka působí silou na tlakové body, svaly i šlachy. Během své práce ohýbá a natahuje páteř, zbavuje ji napětí a uvolňuje klouby. Právě to přináší lidskému tělu naprosté uvolnění. Po thajské masáži si bude připadat Vaše partnerka jako znovuzrozená.

Kam za čokoládovou masáží?

Snad každá žena ráda pečuje o svou vizáž, proto rozhodně nic nezkazíte dárkovou poukázkou na luxusní čokoládovou masáž. Čokoláda totiž nejen lahodně chutná, ale má také blahodárné účinky na lidskou pleť. Obsahuje velké množství antioxidantů, skvěle působí proti celulitidě, tonizuje a hydratuje pokožku a jemné částečky kakaa se postarají o pečlivý peeling. Čokoládová masáž dodá dobrou náladu i pozitivní myšlení. Plnými doušky si budete moci vychutnat mimo jiné i relaxační zábal z pravé čokolády.