Vánoční prázdniny klepou na dveře

Letošní Vánoce jsou na pracovní volno skoupé, ale žáčkové školou povinní si jej i tak patřičně užijí. Pozor bychom ale měli dávat i na naše zdraví.

Těší se na ně opravdu jako malé děti, a to i ti kteří už úplně malé nejsou. Kromě Štědrého dne, kdy je náplň dne jasná, je třeba volné dny svých ratolestí naplánovat.

Na domácí lyžovačku, snowboarding nebo sáňkování není dobré spoléhat, a tak mějte připraven alternativní program s indoor aktivitami, případně zamiřte na svahy s vyšší nadmořskou výškou mimo republiku s větší pravděpodobností sněhové peřiny.

Anebo nás čeká čirá improvizace, návštěva obávaných i milovaných příbuzných.

Rozhodně ale není žádoucí svátky promarodit. Vyhněte se rizikům onemocnění.

Kromě dodržování lékařských rad a příslušné léčby, v různých případech je dobré přestat se sebou experimentovat a nasadit osvědčenou enzymovou kúru, která posílí vlastní obranyschopnost organismu. Důležitá je i podpora cirkulace lymfy a krve, která umožní urychlit přísun protilátek a zefektivní i účinnost antibiotik. Lék Wobenzym dokáže zásadně zrychlit hojení napadených sliznic a tím i rekonvalescenci po vyčerpávajícím dlouhodobém stonání.

Na hrátky s vlastním zdravím není vhodná chvíle a ta je dobré přírodě trochu pomoci. Navíc lidský organismus je v zimním období přirozeně oslaben i omezeným slunečním svitem, a to jak díky menšímu počtu slunných dní, tak kvůli minimálnímu počtu hodin světla těsně před zimním slunovratem.

Jednou z osvědčených příprav na zimu je vybudovat si dostatečnou imunitu pomocí enzymoterapie, která posílí a zaktivuje vlastní tělesnou obranyschopnost mj. díky zvýšené cirkulaci lymfy a krve, která umožní zásadně zrychlit přísun potřebných protilátek tak, že virózy a infekce to nebudou mít tak jednoduché, i když bude tělo vystaveno náporu pohybu, chladu, únavy a vánočních návštěv všech tetiček dohromady. K enzymoterapii využijte volně dostupný lék Wobenzym. A po 21. prosinci už se to s denním světlem bude zase až do června každým dnem jen a jen lepší!