Zpracování účetnictví lze vyřešit i online

Internet nám dává velké možnosti, online dnes vyřešíte spoustu věcí, které se dříve musely řešit osobně. Příkladem je třeba účetnictví. Stále ještě najdete dost účetních, již s vámi vše komunikují osobně. Konkurují jim ovšem moderní společnosti.

Jednou z těch moderních společností nabízejících mzdové účetnictví Praha je i tým Dype. Právě jim můžete účetnictví kompletně outsourcovat, automatizují a optimalizují vám procesy, u kterých jste ani netušili, že je to ještě možné.

Od OSVČ až po střední firmy

Dype zpracovává účetnictví firmám různých velikostí. Pomáhá i drobným OSVČ, kteří se chtějí věnovat své činnosti a netouží ztrácet čas závěrkami, daňovou evidencí a přehledy pro sociální a pro zdravotní pojišťovnu. Pro firmy střední velikosti je zpracováváno manažerské účetnictví, pokročilejší reporting a konzultace, k dispozici jim je Business Intelligence, budgeting a plánování. Dype jim samozřejmě vyřeší DPH přiznání, KH hlášení, zpracovává mzdy, řeší úřední agendu.

Co jinde nedostanete?

Cílem Dype je trochu zmodernizovat české prostředí vedení účetnictví. Vše řeší plně online a automatizovaně, jak je hodno 21. století. Řeší pokročilou daňovou optimalizaci, takže firmám pomáhají ušetřit na dani. Kromě toho nabízí řadu přidaných služeb, jež pomohu firmu posunout dále – jmenujme třeba přípravu plánu a vyhodnocení nebo techniky strategicko-investorského přístupu.

Účetní je možné změnit kdykoliv

Zní to všechno moc hezky, ale vy už svého účetního či účetní máte? Nikdy není pozdě učinit změnu. Nemusíte čekat na konec roku, Dype si vaše účetnictví převezme kdykoliv během roku a pomůže vám ušetřit na daních již při dalším daňovém přiznání. Jestli vás tedy aktuálně zajímá Praha zpracování účetnictví, víte, na koho se obrátit. Domluvte si úvodní konzultaci a pak zhodnotíte, jaké bonusy by vám spolupráce s Dype přinesla.