Goji cream je exírem mládí pro vaši pleť

28Každá žena jistě zná ten pocit rozčarování, když při pohledu do zrcadla objeví novou vrásku, tmavé kruhy pod očima nebo zjistí, že je její pokožka suchá či barevně nevyvážená. I zdánlivé maličkosti jsou připomínkami obrovského strašáka – stárnutí a s ním spojené ztráty atraktivity. Naštěstí lze tento proces oddálit, aniž by bylo třeba velkých zásahů do organismu, a to osvědčenými prostředky, které ženám pomáhají již po tisíciletí.

Magická kustovnice čínská

S červenými plody goji, u nás známými jako kustovnice čínská, jste se zřejmě již setkali v regálech obchodů se zdravou výživou. V posledních letech se této rostlině konečně dostává pozornosti, kterou si právem zaslouží – v čínské medicíně je totiž považována doslova za elixír mládí. Není proto překvapením, že její zázračné účinky působí i na pleť. A čím je vlastně Goji tak výjimečná? Obsahuje největší množství zdraví prospěšných látek ze všech plodů na světě! Z kosmetického hlediska je pro nás zajímavý zvláště vysoký obsah antioxidantů, které zabraňují předčasnému stárnutí pokožky. Každodenním používáním krému s těmito účinnými látkami se zlepšuje přirozený metabolismus buněk a stimuluje se jejich obnova. Vaše kůže se zjemní a rozdíl pocítíte také na její pružnosti. Nejlepší na tom je, že k omlazení pleti dochází naprosto přirozeným způsobem, bez použítí chemických látek.

Kombinace účinných látek vás omladí

Goji cream od Hendel´s Garden obohacuje účinky kustovnice čínské o další složky, mezi něž se řadí například celý komplex minerálů či lykopen. Jednou z jeho hlavních přísad je nejlepší kyselina hyaluronová, o níž jste možná slyšeli v souvislosti s kosmetickou chirurgií. Pomocí injekcí se totiž aplikuje do hlubokých vrásek, které dokáže krásně vyhladit. Opět přitom nejde o žádnou chemii! Lidský organismus kyselinu hyaluronovou přirozně obsahuje, je jedním ze základních stavebních kamenů buněk. Jak stárneme, její množství se snižuje, čímž dochází ke snížení elasticity pleti. Netrápí-li vás opravdu hluboké rýhy, není třeba injekční aplikaci – tuto důležitou látku můžete pokožce navrátit právě důkladným vmasírováním krému.

Nadělte si krásu pod stromeček

Nevstupujte do nového roku nespokojené – nadělte si k Vánocům Goji cream. Hydratuje a regeneruje, ochrání pleť před stárnutím a dokáže také zredukovat již existující jemné vrásky. Pleť bude krásně vláčná a na pohled mnohem jasnější. Je ideální pro všechny typy pleti a díky tomu, že jde o výrobek na přírodní bázi, nevyvolává alergické reakce. Právě nyní je jedinečná doba na to udělat si radost, a předvánoční slevy vás potěší ještě víc.