Mé zkušenosti se Zerexem na zkvalitnění erekce

Nedávno se mi do rukou dostala malá krabička s nápisem Zerex Ultragold. Jeden můj známý, který je již ve středním věku, totiž má doma menší problémy „v ložnici“ a tak začal užívat něco na jejich vyřešení. Nedalo mi to a rozhodl jsem se podívat na tenhle „malý zázrak“ osobně.

Žádný lék, žádný předpis

Zerex je značka, kterou muži s problémy s erekcí znají již delší dobu. Nemám však na mysli chlapy, kteří mají vážný problém vůbec erekci dosáhnout, to ostatně není ani cílová skupina a typický uživatel Zerexu. Jde především o běžné muže, kteří takříkajíc „nestíhají“ tempu své partnerky a proto nejsou vždy připraveni na 100%.

Zerex je totiž výživový doplněk a ne lék na předpis. To znamená, že kdo ho chce užívat, nemusí předtím jít za lékařem a absolvovat různé urologické nebo sexuologické vyšetření. Toto samo o sobě je výhoda, protože je to jednodušší a pohodlnější, ale zároveň to má jedno omezení.

Pokud totiž trpíte úplnou erektilní dysfunkcí, Zerex vám pravděpodobně nepomůže. Je však třeba říci, že ve většině běžných případů by mohl být minimálně zajímavou alternativou.

Když pomáhá příroda

Složení Zerexu je čistě přírodní a na tom si značka i zakládá. Nenajdete zde žádné chemicky upravované umělé látky, ale pouze výtažky a extrakty některých rostlin a bylin podporujících potenci a libido. Výrobce deklaruje ve složení například přítomnost známých rostlin jako Maca nebo Tribulus Terrestris, případně látek L-Arginin, L-Lysin a L-Citrulin.

Složení je zajímavé i tím, že Zerex Ultragold obsahuje také poměrně velké množství vitamínů, minerálů a stopových prvků. Jde o dobrý zdroj například vitamínu E, vitamínu B6, vitamínu A, vápníku, zinku nebo manganu. Znám dokonce lidi, kteří užívají tento výživový doplněk právě kvůli tomu, že nabízí ve svém složení i takové důležité látky pro organizmus.

Mé zkušenosti se Zerexem na zkvalitnění erekce

Na co Ultragold pomáhá a na co se nehodí?

Já sám jsem byl vždy skeptický ohledně jakýchkoliv tabletek určených na erekci. Podobně jsem přistupoval i k Zerexu Ultragold. Faktem je, že můj známý ho užívá dlouhodobě a on osobně si ho pochvaloval. Začal jsem tedy pátrat na internetu po názorech několika lidí a, světe div se, v 99% šlo o pozitivní hodnocení.

Zde je však třeba říci, že já osobně ještě nespadám do cílové skupiny uživatelů. Zerex Ultragold je totiž určen zejména pro muže po 40ke, kteří chtějí něco na dlouhodobější užívání a ne jen „jednorázově“. Pokud tedy očekáváte, že si dáte jednu nebo dvě tabletky a budete připraveni do akce, brzděte svou představivost. Takhle Zer2ex nefunguje.

Začal jsem tedy sám Zerex Ultragold užívat. První dny se nic nedělo, minimálně v této oblasti. Začal jsem však pociťovat zvýšený příliv energie, co jsem původně připisoval kávě. Už po jednom týdnu se však objevil první efekt – pevnější erekce s rychlejším nástupem úplného ztopoření.

Po měsíci užívání jsem už pochopil, proč je Ultragold takový oblíbený. V životě jsem neměl tak pevnou erekci tak dlouho a s takovým rychlým začátkem. Neumím si představit, jak to musí účinkovat u mužů, kteří mají takové problémy déle, ale určitě je to pozitivně překvapí.

Cena, vedlejší účinky a moje zhodnocení

Mnoho lidí se ptá, zda dlouhodobé užívání Zerexu nepřináší s sebou i některé nežádoucí efekty, například bolesti hlavy, zažívací potíže, závratě a podobně. U mě, ani u mého známého, nic podobného nenastalo. Pokud tedy člověk dodržuje doporučené dávkování 2 tablet denně, tak by zřejmě nemělo nic hrozit.

To, co ale hrozí, je mírný šok při pohledu na cenu. Ano, základní balení 120 tablet Zerex Ultragold nestojí málo, konkrétně až 1.600 Kč. Pokud si však koupíte větší balení, může se cena za jednu tabletku snížit i o více než 20%. Vzhledem k tomu, jaké má Zerex účinky a jaký je výsledek jeho užívání, si ale myslím, že to stojí za to.

Jaké je tedy moje závěrečné zhodnocení? Zůstávám věrný svému původnímu skepticismu při rozličných „zázračných“ pilulkách na erekci, které nabízejí podivné inzeráty. Při Zerexe Ultragold ale musím říci, že jde o něco jiného. Nevyřeší sice ty nejvážnější problémy s erekcí, ale myslím, že většině mužů budou jeho účinky nejen stačit, ale zřejmě předčí i jejich původní očekávání.