Obohaťte si vodu o molekulární vodík

Chcete jednoduchým způsobem posílit a zlepšit své zdraví? Víte o tom, že z obyčejné kohoutkové vody si dnes můžete připravit nápoj, který je mimořádně prospěšný pro lidské zdraví? Obohacením vody o molekulární vodík totiž získáte během několika minut nápoj, který má řadu pozitivních účinků na lidské zdraví. Ne nadarmo je tato voda oblíbeným nápojem po téměř celém světě.

Co je vodíková voda a proč ji pít?

Jak samotný název napovídá, vodíková voda je voda obohacená o molekuly vodíku. Tímto obohacením získává voda jedinečné vlastnosti, jež mají pozitivní vliv na lidské zdraví v mnoha aspektech. Mezi její pozitiva patří zejména:

  • Antioxidační vlastnosti

Vodíková voda patří stejně jako vitamín E, vitamín C či koenzym Q10 mezi antioxidanty, takže pomáhá neutralizovat škodlivé volné radikály a přispívá k regeneraci buněk. Navíc se jedná o nejsilnější antioxidant, který dokáže proniknout do celého organismu.

  • Prevence proti civilizačním chorobám a onemocněním

Vodíková voda též pozitivně působí na řadu civilizačních chorob a onemocnění, jejichž účinky sledovala řada studií. Vodíková voda má pozitivní vliv na snížení hladiny „zlého“ cholesterolu, udržování optimální hladiny glukózy v krvi, snížení vysokého krevního tlaku apod.

  • Lepší hydratace těla

Voda obohacená o vodík také dokáže mnohem lépe hydratovat lidské tělo než obyčejná voda. Má vliv na pomalejší stárnutí a vyhlazování vrásek.

  • Snížení únavy

Vodíková voda také dodává tělu velké množství energie a pomáhá proti únavě. Kromě toho přispívá i ke kvalitnějšímu spánku a odstraňuje problémy s nespavostí.

  • Lepší sportovní výkony

Vodíková voda si získává oblibu i u sportovců a aktivních lidí, jelikož jim dodává energii, snižuje únavu a také zamezuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech. Díky vodíkové vodě nepociťují sportovci bolest svalů a mohou dosáhnout vyšších sportovních výkonů.

  • Posílení imunity

Mezi pozitivní vlivy vodíkové vody patří také posílení obranyschopnosti lidského těla. Také dokáže zlepšit psychiku a celkový zdravotní stav.

Vodíkovou vodu si lze připravit doma

K získání vodíkové vody slouží generátory vodíku, jež pouhým stisknutím tlačítka obohatí vodu o molekuly vodíku. Na českém trhu jsou k dodání kvalitní produkty Lazena v podobě konvice či přenosné lahve. Vodíková lahev Lazena se nabíjí stejně jako mobilní telefon, takže si je můžete vzít kamkoliv s sebou. Případně můžete využít vodíkové tablety, které uvolňují molekulární vodík v lidském těle po dobu šesti hodin.