Mikiny tvoří důležitou součást zimního šatníku. A co dalšího potřebujete?

Oblečení tvoří významnou část našich výdajů. To, jak se oblékáme, ovlivňuje nejen to, jak vypadáme, ale i naše pocity a komfort. Jak se vybavit na zimu a co všechno by nemělo chybět ve vašem šatníku? Přinášíme několik tipů na to, jak se oblékat stylově a zároveň funkčně nejen v zimním období. Základem je najít dobrý obchod, ve kterém budete vybírat.

Bez čeho se neobejdete v zimě

Teplé oblečení a několik vrstev jsou každodenní realitou každého zimního dne. Připravte se na mrazy pořízením pořádné mikiny. Vyberte materiál hřejivý, ale zároveň pohodlný. To všechno nabízí fleece mikina. Výběr těch nejlepších kousků najdete v internetovém obchodě XFER. Příjemné provedení a veselé barvy dělají z tohoto kousku oblečení něco, co můžete nosit téměř vždy. Prodyšnost a lehkost umožňuje nosit fleece mikinu i při sportování. To udělá radost všem milovníkům běhu a lyžařům.

Pro každodenní nošení

Kromě mikiny je potřeby pořídit si i spodní vrstvy. Vhodná jsou tílka v základních barvách. V každé skříni by se měla nacházet tílka v černé a bílé barvě. Dále je dobré mít v těchto běžných a snadno kombinovatelných barvách i trička. Když připojíte i pár veselých a pestrých barev, máte o většinu kombinací postaráno. Budete překvapeni, kolik zajímavých módních variací dokážete vykouzlit pouze s několika základními kousky.

Módní kombinace vytvořené v mžiku sekundy

Když vybíráme nové kousky oblečení, měli bychom přemýšlet i nad dalšími věcmi. Důležitým parametrem nákupu trička je i materiál. Nejvhodnější je bavlna, případně speciální vlákna. Díky kvalitnímu zpracování a vhodnému materiálu bude výsledek příjemný, ale i funkční. Posledním důležitým bodem je výběr velikosti, která by vám měla dokonale sedět. Při výběru z internetového obchodu si pečlivě ověřte míry z přiložené tabulky velikostí. Číslování se totiž může mírně lišit.