Nakupte čerstvé ovoce a zeleninu online

Ovoce a zelenina by měly tvořit základ jídelníčku. Není tomu tak v tom vašem? Změňte to. Třeba tím, že si začnete ovoce i zeleninu objednávat online. Už je nebudete muset nosit domů ze supermarketu, navíc si objednáte čerstvé a kvalitní zboží vypěstované v Česku.

Nakupovat ovoce a zeleninu přes e-shop se může zdát jako hloupý nápad. Vždyť než je kurýr doveze, už tolik čerstvé nebudou, nebo ano? Pražáci mohou využít e-shop s ovocem a zeleninou e-Sandera.cz. Po Praze vám zásilka dorazí do několika hodin.

Ovoce a zelenina pro soukromé osoby i prodejny

Společnost Šandera s.r.o. je dodavatelem ovoce a zeleniny nejen pro soukromé zákazníky, ale také pro různé provozovny. Možná by i váš obchůdek ocenil dodávku čerstvého zboží. V tom případě si můžete dohodnout i individuální slevy za pravidelné odběry.

Soukromí zákazníci mohou nakupovat přímo ve skladu na Hlavní 545, Chýně, Praha-západ, nebo využít e-shop se zeleninou a ovocem. Ten nabízí rozvoz 6 dní v týdnu, tedy od pondělí do soboty. Firma rozváží i v dalších regionech, v těch ale pouze v pondělí, středu a pátek. Bližší informace o lokalitách najdete na webu e-Sandera.cz v záložce Kontakty.

Regionální je geniální

Velká spousta nabízených produktů v e-shopu je opravdu regionálních. Brambory, cibuli, listové saláty a další zeleninu si prodejce pěstuje sám. Další odebírá od jiných českých pěstitelů. Dostane se vám tedy zboží nejlepší kvality.

V e-shopu najdete kromě čerstvé ovoce a zeleniny také houby jako žampiony, shitake či hlívu. Nechybí ani bylinky pro oživení vašich pokrmů, v nabídce jsou všechny, které se typicky používají, od bazalky přes koriandr až po rozmarýn. V kategorii loupaná zelenina pak najdete zeleninu přímo připravenou na vaření. S oloupanou mrkví, cibulí nebo oloupanými a nakrájenými bramborami si ušetříte práci při přípravě pokrmů. Tak na nic nečekejte a nakupujte!