Nakupujete pravidelně svým zaměstnancům pracovní oblečení? Řekněte si o velkoobchodní ceny

Vlastnictví ziskového podniku vyžaduje neustálé investice do mnoha oblastí, mezi které patří i odívání vašich podřízených. Daný textil nemá pouze ochrannou funkci, ale zároveň slouží i k prezentaci vaší firmy a vytvoření pocitu sounáležitosti. Čím více lidí pro vás pracuje, tím větší částky musíte ročně utratit. Dají se tyto investice snížit?

Levnější, ale stejně kvalitní

Samozřejmě se nebavíme o nakupování nekvalitních oděvů, které by se po několika málo vypráních rozpadly na kusy. Takové zboží by se vám rozhodně nevyplatilo, jelikož byste jej museli neustále nahrazovat novými produkty. Pravé kouzlo inteligentních úspor tkví totiž v něčem úplně jiném. Tou správnou cestou je pro vás velkoobchod oblečení.

Při zahájení spolupráce s některým z ověřených dodavatelů se dočkáte zvýhodněných cen bez maloobchodní přirážky. V dnešní době přitom již není nutné splňovat určité minimální odběry, tudíž si zmíněný benefit užijí i menší společnosti s nepatrnými výdaji. Zároveň je nutné dbát i na další dodatkové služby, bez nichž se majitelé firem určitě neobejdou.

Na koho se obrátit?

Nezáleží na tom, zdali momentálně sháníte pracovní tričko s dlouhým rukávem, mikinu, vestu, tašku, čepici, nebo kterýkoliv jiný druh oblečení, rozhodně se nezapomeňte podívat na nabídku dodavatelů z Xfer. Jedná se o známé poskytovatele nabízející komplexní péči. Budete se moci těšit na zakázkovou výrobu, dopravu na vámi určenou adresu, digitální potisk, nažehlování, sítotisk, výšivky a další nezanedbatelné úkony.

Registrace je velmi snadná, zabere pouhou chvíli a zvládne ji úplně každý. Pokud chcete optimalizovat své výdaje, určitě vsaďte na zajímavý benefit v podobě velkoobchodních podmínek. Vaše peněženka vám poděkuje.