Nonstop elektro servis vám v nesnázích pomůže rychle a ochotně

Čas od času se v každé domácnosti může přihodit malér, který se týká elektřiny a elektrospotřebičů. Ve velkém množství případů je pak nutné zajistit co nejrychlejší opravu, jinak hrozí další škoda na majetku, ba dokonce může být ohroženo zdraví obyvatel. Už dopředu je dobré vědět, na koho se obrátit, vyhnete se tak zbytečné panice a stresu.

Na šikuly z Elektro Elefant je spolehnutí

Jestliže máte sídlo v Praze, potažmo v jejím blízkém okolí, máte prakticky po starostech. Působí zde totiž havarijní služba elektro, známá pod názvem Elektro Elefant. Disponuje zkušenými specialisty, kteří mají dlouholetou praxi v oboru. Kromě toho jsou pravidelně školeni tak, aby dokonale znali veškerá zákoutí svého oboru a vyznali se v platných normách a vyhláškách.

Vše se vyřídí v tentýž den od nahlášení potíží

Hlavním argumentem, proč se obrátit právě na zmíněnou společnost, je rychlost jednání. Firma funguje jako nonstop elektro servis, tudíž je zákazníkům k dispozici ve dne v noci, a to včetně víkendů, kdy mnozí jiní elektrikáři žádosti odmítají a přesouvají je na pozdější termíny. Když se vám tedy v domě například porouchají důležité elektrospotřebiče, případně dokonce dojde k závadě na rozvodech elektřiny, nemusíte dlouze čekat a obávat se ještě horších dopadů. Elektro specialisté mají dojezdovou dobu většinou kolem 60 minut po celém území Prahy a v jejím blízkém okolí, samozřejmě přitom záleží na aktuální dopravní situaci.

Typické situace, kdy se může hodit pomoc elektro havarijní služby

Nonstop elektro servis a havarijní služba Elektro Elefant dokáže pomoci v řadě případů. Výjimkou nejsou ani neodkladné opravy jističů, výměny zásuvek a vypínačů, instalace a zapojení spotřebičů, ale například také revize hromosvodů. Firma spolupracuje s významnými dodavateli elektřiny, jde třeba o smluvního partnera společností ČEZ, E-ON a PRE.