Pravidelný sex posiluje imunitu. Zpříjemněte si ho!

Sex je dobrý pro mysl i tělo. Posiluje břišní svaly, urychluje metabolismus, zlepšuje spánek, zmírňuje bolesti, zlepšuje náladu, uvolňuje svaly, zmenšuje úzkost, stimuluje krevní oběh, regeneruje trávení, hydratuje pokožku. A pokračovat vyjmenováváním pozitivních účinků by se dalo ještě dlouho.

Jistě i vy z vlastní zkušenosti víte, že milování prostě dělá tělu celkově dobře. Problém nastává, když se z něj stane stereotyp, potěšení se mění na povinnost a trpí celý vztah. Do tohoto stavu se bohužel po čase dostává většina partnerů. Zvrátit se to ale dá. Jak na žhavý sex nehledě na počet společných let, které už máte za sebou?

Pořiďte si pomocníka

Nedívejte se na erotické pomůcky jako na vaši náhradu. Rozhodně nepoukazují na to, že nedokážete svou drahou polovičku uspokojit sami. Většinou si je pořizují spíš lidé, kteří si naopak umí sex velmi dobře užívat.

První zkušenost s výběrem erotických hraček bývá problematická. Člověk neví, po čem sáhnout, nedokáže si představit, co mu bude dělat dobře, nemá tušení, podle čeho se rozhodnout mezi jednotlivými typy. A právě proto je tady eshop RůžovýSlon.cz.

Vyberte online s asistencí

Sexshop RůžovýSlon.cz je skvělým začátečním bodem, jestli máte aspoň trochu chuť se vzdělávat v oblasti erotických pomůcek. Má totiž obrovský výběr s velmi detailními popisy zboží. U spousty kousků najdete i recenze reálných zákazníků, z nichž si uděláte nejlepší představu o přínosnosti dané pomůcky pro váš sexuální život. Tým Růžového slona dokonce natáčí také videa k jednotlivým výrobkům.

Buďte kreativní

Můžete koupit obyčejný vibrátor, s tím určitě krok vedle neuděláte, nebo být o něco kreativnější. Slyšeli jste třeba o venušiných kuličkách? Či vibračních motýlcích? Právě tyto pomůcky ženám zpříjemní každý běžný den, procházku či nákup. Ale dost už spoilerů, otevřete přímo stránky Růžového slona a začněte prozkoumávat sami. Vaše drahá polovička vám za to poděkuje.