Jak vybírat erotické hračky při prvním nákupu v sexshopu

Rozhodli jste se k první návštěvě sexshopu, abyste si pořídili nějaké smyslné erotické vybavení, ale nevíte, čím začít, na co se zaměřit a jak se chovat, abyste se nemuseli cítit hloupě? Nedostatek zkušeností často vede ke zbytečné nejistotě a přitom je sexshop jen obchod jako každý jiný. Představte si například, že vyrážíte do obchodu s módou. Cítíte, jak vás rozpaky postupně opouští? Pomůžeme vám předem naplánovat váš první nákup erotického vybavení tak, abyste se do sexshopu vždy rádi vraceli.

Nestyďte se rozhlížet kolem sebe

Moderní obchody s erotickým vybavením nabízí nespočet výrobků pro všechny druhy sexuálních aktivit. Čím je však výběr větší, tím bývá komplikovanější. Každý sexshop se proto snaží roztřídit své zboží podle kategorií a to jak v obchodu kamenném tak i v tom internetovém. Výběr to trochu usnadní, ale i tak máte nad čím přemýšlet. Například obyčejný vibrátor přináší pestrou paletu zážitků pro ženy i muže. Některé mohou být vibrační, další multifunkční, jiné jsou vhodné i do vody. Nezdráhejte se proto zastavit u každého výrobku, který vás zaujme na pohled. Většinou je to díky šestému smyslu ta nejlepší cesta pro spokojený nákup.

Nebojte se zvědavosti a ptejte se!

Výběr pohledem vás navede tím správným směrem, ale u mnohých erotických hraček pro dospělé nebudete znát potřebné informace, dokud se na ně nezeptáte přítomných prodavaček. Zde stydlivost určitě není na místě. Většina prodavaček v sexshopech má profesionální přístup a mohou si s vámi popovídat na jakékoliv téma, ať je sebelechtivější. Dozvíte se jak vybrat vibrátor, které pomůcky jsou nejlepší pro páry, jaké má se zbožím prodavačka osobní zkušenosti a její doporučení vám může výběr podstatně usnadnit. Možná objevíte i erotické zboží, které nebudete umět na první pohled zařadit, a znalosti obsluhy sexshopu se budou hodit nejvíc právě při prvním nákupu.

Dopřejte si při nákupu dostatek času

Co při nákupu v erotickém obchodu nemá své místo, je spěch. Při první návštěvě vstupujete na naprosto neznámé území a rozhodně se vyplatí projít ho regál po regálu. Pro začátek si prohlédněte robertky, venušiny kuličky a erotické prádlo. Až se trochu rozkoukáte, přejděte k části, kde najdete anální kolíky, pouta a masky na oči. Pro skutečně otrlé jsou pak nejzajímavější věci v oddělení BDSM pomůcek, kde možná objevíte doposud neprobádanou část sexuality, o které jste doposud nic nevěděli. Právě proto je vhodné napoprvé navštívit raději kamenný obchod, abyste se s výběrem erotického trhu seznámili nejprve na vlastní oči. Čím déle pak v obchodě budete, tím snadněji z vás začne opadat stud a nakonec zjistíte, že se nemůžete od regálů odtrhnout a v sexshopu trávíte více času, než jste si plánovali.