Anti-age sérum vám pomůže omládnout

Nemusíte stárnutí pouze zastavit! Správně zvolená kosmetika vám pomůže omládnout. PURE DISTRICT PERPETUUM je první sérum se samoomlazujícím účinkem na trhu.

Představte si kosmetiku, která nejenže dokáže zastavit prohlubování vrásek, ale dokonce naši pleť naprogramuje k tomu, aby začala mládnout. PURE DISTRICT PERPETUUM sérum, za jehož vývojem stojí PharmDr. Lucia Havlíková, je doslova nadupané účinnými látkami se samoomlazujícími účinky na pleť. Sérum obsahuje sedm klinicky ověřených patentovaných látek podporujících pleť v boji proti vráskám a stárnutí.

Zejména pro ženy je stárnutí nepříjemné

Zatímco mužům pár vrásek sluší a mnozí vypadají po padesátce lépe než kdy jindy, ženám věk neprospívá. Po menopauze už pak stav naší pleti není pouze odrazem toho, jak se o ni staráme. Úbytek estrogenu nastartuje rychlé stárnutí. V našem těle se definitivně přestanou tvořit různé důležité látky, jako je třeba kolagen, které jsou důležité pro mladistvý vzhled pleti. Většina žen si všimla. Že běžná kosmetika, dokonce ani ta luxusní, neumí projevy stárnutí zvrátit. Avšak PURE DISTRICT PERPETUUM anti-age sérum umí nabídnout více.

Sérum s luxusním obsahem

I v kosmetických prostředcích dostupné složky jsou v tomto séru účinnější. Obsahuje například speciálně upravenou molekulu kyseliny hyaluronové, která je až 18× vstřebatelnější než ta běžně používaná. Podle výzkumů máme ve 47 letech v pleti už jen 50 % objemu kyseliny hyaluronové ve srovnání s tím, kolik jsme jí měli v 18 letech. PURE DISTRICT PERPETUUM omlazující sérum ji umí pleti dodat v účinné formě s perfektní vstřebatelností.

Samoomlazující bio sérum obsahuje i další moderní molekuly a složky napomáhající zvrátit procesy stárnutí v pleti. Navíc obsahuje i přírodní složky s léty prověřenými účinky. Jde o trojkombinaci extraktu z listů čajovníku čínského, zázvoru a fermentovaných laktobacilů, též extrakt z kamélie japonské, známé ingredience japonských rituálů krásy.