Reishi a vitamín B12 výborně slouží k podpoře imunity

Protože venku v současné době panuje zimní počasí, je logické, že přibývá počet virových onemocnění, což je pro toto období charakteristické. Každý z nás by proto měl mít dostatečný přísun vitamínů a minerálů tak, aby došlo k posílení jeho imunitního systému a organismus snadněji odolával případným chorobám.

Kouzlo reishi jako doplňku stravy

Jedním z užitečných doplňků stravy, které se dnes už běžně dají zakoupit ve specializovaných obchodech a lékárnách, je produkt Reishi. Napomáhá zvýšit přirozenou obranyschopnost těla, takže je pak méně náchylné na viry a onemocnění. Reishi dále přispívá ke správné funkci oběhového systému, což je dalším významným aspektem a pádným argumentem k tomu, abyste o jeho zařazení jako doplňku stravy vážně uvažovali.

Reishi a vitamín B12 výborně slouží k podpoře imunity

Důležitost vitamínu B12

Kromě reishi je na místě upozornit třeba také na vitamín B12 jako doplněk stravy ve formě tablet. Zakoupit se dá za výhodných podmínek například v internetovém obchodě gigalekarna.cz. Tento a další produkty vyrábí společnost NATURVITA.

Vitamín B12 je mimořádně vhodný právě v zimních měsících, kdy čelíte zvýšené únavě a vyčerpání. Má schopnost dodat organismu tolik potřebnou energii a přispívá k celkovému zlepšení imunitního systému. V neposlední řadě hraje roli při tvorbě červených krvinek, bez nichž se samozřejmě žádný člověk neobejde.

Jak postupovat při konzumaci tablet a kapslí, které mají sloužit jako doplňky stravy?

Pokud budete používat doplňky stravy, ať už se bude jednat o kapsle, tablety apod., vždy je podstatné si nejprve pročíst doporučení a návod od výrobce. Držte se přitom správného dávkování. Třeba u výše zmíněného vitamínu B12 stačí pouhá jedna tableta denně, reishi se pak může aplikovat v množství 2 – 3 kapslí denně. Záleží na věku uživatele, případně na jeho tělesné hmotnosti. Nejste-li si jisti, nebojte se poradit s lékaři či lékárníky.