Erotické pomůcky mají zdravotní benefity

Žijeme v 21. století. Je čas zapomenout na všechny ty hloupé mýty o erotických pomůckách. Pravdou totiž je, že vám nejen pomohou si užít čas o samotě i s partnerem, ale mají také zdravotní výhody.

Všichni máme své fantazie, a pokud jde o sex a potěšení, neexistují vůbec žádné hranice. Experimentujte, jak jen se vám chce, protože je to zdravé!

Nulová šance na pohlavně přenosné choroby

Za tímhle nestojí žádná raketová věda. Pokud vyměníte živého partnera za kvalitní vibrátor, šance na nákazu HIV či jinými nemocemi je nulová. Jen nezapomínejte své hračky pravidelně dezinfikovat, jinak hrozí bakteriální a kvasinkové infekce. Stačí voda, avšak nejdiskrétnější eshop v ČR prodává spolu s pomůckami i dezinfekční prostředky. Koupíte je také ve většině dalších sexshopů.

Zdravější partnerský vztah

Používáte při společném milování pouta, womanizery, vibrační kroužky, anální kolíky či cokoliv jiného? Pak máte zjevně zdravý vztah. Používání sexuálních hraček prokazatelně zvyšuje intimitu a důvěru mezi partnery.

Spasitel ve stresových obdobích

Jak při sexu, tak při masturbaci se vám uvolňují endorfiny, hormony dobré nálady. Ty uklidňují a bojují proti bolestem hlavy.

Vyšší libido

Každý má sem tam období, kdy chuť na milování není tak velká jako normálně. Erotické pomůcky s tím pomáhají bojovat. Tělo zareaguje na nový podnět. S některými pomůckami navíc dost možná zažijete pocity, které jste doposud ještě nezažili.

Prokazatelné řešení vaginismu

Vaginismus je problém, kdy ženy při průniku cítí nesnesitelnou bolest. Mohou za to svaly pánevního dna. A víte, jak se léčí? Vibrátorem. Na léčebnou pomůcku povýšily také venušiny kuličky, jež se používají proti inkontinenci, zpevňují totiž svalstvo pánevního dna.

Neváhejte v sexu experimentovat, ať už s pomůckami, či bez nich. Nový vítr do vaší ložnice přinese třeba i erotická online hra. Jakékoliv experimenty, jež vám přinesou potěšení, jsou zdravé.