Tričko: Nesmrtelný kousek, který mohou dámy zkombinovat se vším

Ať už preferujete sportovní styl, nebo vás zaměstnání nutí oblékat se formálně, určitě by vám v šatníku neměla chybět klasická trička s krátkým rukávem. V několika barvách, čistá i s potiskem a také v různých velikostech. Proč? Protože je pak dokážete zkombinovat prakticky s čímkoliv!

Léto se blíží a s ním i spousta zážitků, které si budou vyžadovat nejrůznější outfity. Festivalový, sportovní, romantický. Ve všech těchto stylech uplatníte obyčejná trička!

V létě se jednoznačně hodí k šortkám

Ne každý den se vám chce být za princeznu. Při horkých dnech je sice nejjednodušší obléknout si letní šaty na ramínka, nicméně pokud vás čeká spíš dlouhá procházka než přecházení po městě, kraťasy, tričko a tenisky budou pohodlnější. Fantazii se přitom meze nekladou.

Vyznáváte-li minimalismus, vezměte si klasické džínové šortky, k nim bílé tričko a vzorované tenisky. V poslední době je trendy nosit tzv. oversize trička, tedy o něco větší velikosti. V létě je určitě oceníte, protože se v nich budete méně potit, než když si obléknete tričko přímo na tělo.

Stylově padnou i k sukním

K sukni je třeba mít trochu jiný repertoár triček. Zapomeňte na oversize velikosti, tentokrát to chce spíš něžná trička, co zvýrazní ženskost. Rozhodně ale nemusí být nudná! Velmi oblíbená jsou dámská trička s potiskem, a pokud se barevně aspoň trochu hodí k sukni, není důvod, proč je s ní nezkombinovat.

Takže jaká trička je třeba mít v šatníku?

Uměním není mít plnou skříň oblečení. Pravým uměním je vystačit si s několika kousky, které se dají dobře kombinovat. Co se tedy týče triček, takový základ pro ženu tvoří:

  • bílé tričko,
  • oversize tričko v libovolné barvě,
  • triko s potiskem,
  • tílko pro opravdu teplé dny,
  • formálnější tričko (s krajkou, zdobením apod.).

Pokud přemýšlíte, že vám některý z těchto základních kousků v šatníku chybí, je nejvyšší čas ho dokoupit. Nové letní kousky najdete aktuálně například v e-shopu Modovo.cz.