Vliv chlorelly na náš organismus

V dnešní době do našeho organismu dostáváme příliš mnoho škodlivých látek, ať už z jídla, pití nebo ze vzduchu. Pojďme se ale zaměřit na očištění těla proti škodlivinám, které nám zůstávají v trávicím traktu.

Co je chlorella

Je možné, že už jste zaznamenali boom se zelenými doplňky stravy. Jedním z nich je i chlorella, zelená sladkovodní řasa. Chlorella je potraviny s nejvyšším obsahem chlorofylu na světě a dělí se na několik druhů, z nichž je nejpoužívanější chlorella vulgaris.

Proč užívat chlorellu

Vliv chlorelly na náš organismusÚčinky chlorelly jsou opravdu úžasné. Jak jsme si již řekli, chlorella vám pomůže detoxikovat váš organismus. Umí na sebe navázat toxiny uložené v krvi a v tkáních a vylučovacími cestami je dostat z těla. Také působí ve střevech. Dokáže je snadno pročistit od nežádoucích látek v nich uložených. Díky tomu dochází u uživatelů chlorelly například ke snížení vysokého cholesterolu, optimalizaci krevního tlaku a k celkové obnově vitality organismu.

Užíváním chlorelly doplníte velkou řadu živin, vitamínů a aminokyselin a podpoříte přirozenou obranyschopnost organismu. Díky vysokému obsahu chlorofylu, kyseliny listové a vitamínu B12 dokáže ovlivnit tvorbu krve v těle.

Tip: magazín o bydlení

Vliv chlorelly na náš organismusDokáže snižovat kyselosti lidského organismus, který vznikl vlivem nesprávného životní stylu, který vede k nervovým poruchám, vysokému krevního tlaku, zácpě, cukrovce a podobně.

Při užívání chlorelly zaznamenáte její působení i na pokožce a pleti. Jelikož má vysoké výživové vlastnosti, dokáže zabránit stárnutí pleti a spolu s omega mastnými kyselinami a řadou vitamínů (A, B, C, D, E, H a jiné) pomáhají k lepšímu vzhledu k pleti a u některých případů bylo zaznamenáno i potlačení akné.

Pokud tedy toužíte si pročistit organismus a cítit se a vypadat zase jako znovuzrozený, s chlorellou nešlápnete vedle. Tento doplněk stravy dnes nabízí široká škála internetových i kamenných obchodů, záleží jen na vás, kterou značku si vyberete vy.