Bedýnky zdraví a tip na podzimní vitamínovou smoothie bombu

Pro organismus nejnáročnější období v roce je v plné síle. Každý den se musíme potýkat se změnami teplot, s nepříjemným větrem, mrazivým deštěm nebo sněhem. Stačí i sebemenší oslabení imunity a problém je na světě. Přepadnou vás rýma s kašlem a třeba i na několik dní vyřadí z běžného života. Neriskujte! Naučte se jíst čerstvé ovoce a zeleninu každý den. Ovšem pozor, ne tu běžnou ze supermarketů. Bedýnka připravená na míru vám poslouží lépe.

Dejte přednost kvalitě!

Už dávno jsou pryč časy, kdy se na ovoce v zimě musely stát dlouhé fronty. Současná doba řeší problém opačný. Ovoce a zeleniny je v obchodech nadbytek. Obchodníci se snaží ho co nejdéle udržet v „perfektním“ stavu a ošetřují ho různými přípravky. Poznáte to na první pohled, například jablka bývají velmi často na povrchu mírně oslizlá. Zapomeňte na takové ovoce a naučte se kupovat jinde. Navíc i zcela odlišně.

Bedýnky šité na míru!

S novou službou, která i vám zajistí přísun čerstvého ovoce a zeleniny, přichází česká společnost Šandera, s.r.o. Její hlavní specializací je velkoobchod ovoce a velkoobchod zelenina. Dodávají čerstvé suroviny do restaurací, škol, jídelen apod. Ovšem přišli s nápadem, že čerstvé produkty nabídnou i koncovým zákazníkům. Vznikl nápad – prodávat ovoce a zeleninu v bedýnkách. Úspěch sklízí hlavně díky tomu, že si zákazník sám volí, co bude bedýnka obsahovat. Stačí si jen vybrat produkty na webových stránkách společnosti, poslat objednávku a následující den si může připravené zboží vyzvednout přímo na skladě. I vy si každý den snadno dopřejete dávku kvalitního ovoce a zeleniny a s nimi i přísun vitamínů pro posílení imunitního systému!

Tip na vitamínové podzimní smoothie

Smoothie je nápoj vyrobený rozmixováním ovoce a zeleniny. Aby skvěle chutnal, je třeba objevit vhodnou kombinaci. Jedna zaručená je tato:

  • ½ středně velké červené řepy,
  • 1 pomeranč,
  • šťáva z jednoho citrónu,
  • 2 mrkve,
  • špetka čerstvého zázvoru,
  • vlašské ořechy na posypání.