Čím nahradit viagru? Alternativu najdete třeba na své zahrádce

Legendární modrá pilulka nemusí vyhovovat úplně každému. Příroda naštěstí myslí na všechno. V rostlinné říši proto najdete celou řadu alternativ.Tvrdá erekce i bez prášků? I to je možné. Stačí legendární modrou pilulku vyměnit za pomocníky z rostlinné říše. Některé rostliny totiž působí jako elegantní náhrada – jako přírodní viagra.

Kde se porozhlédnout?

Rostlinná říše nabízí široké množství náhradních řešení. Ať už tedy viagru ze zdravotních důvodů používat nemůžete, nebo ji používat nechcete, matička příroda vám pomůže. Začít můžete například u guarany. Ta je známá pro svoje stimulační efekty v oblasti sexuálního zdraví mužů. Dokáže vám vrátit energii, chuť a výrazně posílit libido.

Guarana se může pochlubit i zintenzivněním sexuálního prožitku. Toho docílí především díky zlepšení prokrvení v intimních partií. U mužů to navíc vede k posílení erekce. Jako bonus se pak můžete těšit i na podporu bdělosti, příznivý vliv na mentální zdraví nebo lepší metabolismus tuků.

Čaroděj ze zahrádky

Mezi oblíbené přírodní alternativy viagry patří tribulus terrestris tinktura. Tribulus tinktura pozitivně působí na lidskou sexualitu a libido. Pomáhá totiž udržet optimální hladinu testosteronu v krvi a celkově podpoří zdravý sexuální život. Může také výrazně pomoct se zlepšením symptomů erektilní dysfunkce především u starších mužů.

Pokud vás ani jedna z výše zmiňovaných rostlin nezaujala, pak pro vás máme ještě dva tipy. Tím prvním je ašvaganda. Ta umí posílit lidské končetiny i vaši potenci, ale také zlepšit fyzickou i psychickou kondici. Maca peruánská zase stimuluje správnou tvorbu hormonů. Při pravidelném užívání tedy bude mít omlazující účinky a dodá vám spoustu energie. Maca navíc obsahuje dostatek zinku – tedy jeden ze základních stavebních kamenů pro tvorbu hormonů v těle.