Kotvičník zemní pomůže s libidem a zrychlí i růst svalů

Kotvičník zemní patří mezi rostliny, které by měly být součástí jídelníčku většiny z nás. Nabízí totiž benefity, jaké vám jiné rostliny nabídnout nemohou.

Lidé se odjakživa snaží dostat ze svého těla maximum. Aby ale byli schopní vydat ze sebe maximální výkon, je potřeba se starat o své zdraví. V tom vám pomůže unikátní rostlina zvaná kotvičník zemní.

Celá řada výhod

Tribulus terrestris, jak zní jeho odborný název, má celou řadu výhod. Tou nejznámější je především podpora mužské plodnosti a libida. Nenechte se ale zmást. Nejedná se o rostlinu, kterou by měli užívat jen muži. Ženy si na této rostlině oblíbí například zvýšení testosteronu nebo výrazně lepší libido. Ne nadarmo se tedy této rostlině přezdívá přírodní viagra.

Plodnost a libido ale není to jediné, co může kotvičník zemní svým konzumentům nabídnout. Mezi další blahodárné účinky můžeme zařadit například zrychlení regenerace organismu při závažných i menších onemocněních. Ve velkém množství obsahuje také přírodní steroidy (fytosteroly), takže pomáhá k zvýšenému růstu svalů. Není se tedy čemu divit, že se tribulus stal oblíbeným doplňkem stravy kulturistů a milovníků posilování.

TIPAlphaLabs testosteronové injekce vám vrátí sílu do života 

Něco pro muže i ženy

Výčtem výhod jsme samozřejmě ještě neskončili. Díky bohatému obsahu sacharidů, taninů, sterolů a rutin je tato rostlina vhodná pro aktivní sportovce a muže v andopauze. Pomáhá doplnit hladinu testosteronu a dodat dostatek živin, aby se mohlo tělo přes toto období úspěšně přehoupnout. Ženám může naopak pomoct s otěhotněním.

Zdá se tedy, že tribulus terrestris by měl být součástí jídelníčku každého z nás. Ať už aktivně cvičíte nebo se neúspěšně pokoušíte o miminko, rozhodně tento doplněk stravy vyzkoušejte. Dejte mu několik měsíců a zjistěte, jak působí na vaše tělo. Pro jistotu se ale nejprve poraďte s vaším lékařem, než tribulus začnete používat.