Léto v pohodě!

Láká Vás navštěvování kurzů plávání pro kojence, avšak nevíte, kam se s Vaším dítětem vydat? Centrum trvalého zdraví Cordeus nabízí kurzy plavání pro děti od šesti měsíců do tří let. Plavání kojenců Praha, ale i miminek i batolat probíhá v krásném, moderním prostředí v Praze 6. Všechny kurzy probíhají pod odborným vedením akreditovaných lektorek.

Dětem činí kurzy plavání velmi radost, neboť lektorky k výuce používají nejrůznější hry. Kurzy doprovází také říkánky, písničky, mazlení, hlazení i milý úsměv. Atmosféra tedy vzbuzuje pohodu a děti i jejich rodiče se těší na každou vyučovanou lekci. Kurzy plavání pro malé děti pomáhají také vybudovat pevný vztah mezi dětmi a jejich rodiči. Děti během pobytu ve vodě získávají pocit, že se mohou spolehnout na své rodiče. Rodiče naopak mají radost z pokroků svých dětí. Během kurzů se děti naučí postupně základním plaveckým dovednostem. Vaše ratolesti se naučí splývat v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat, potápět se i orientovat se pod vodou.

Cordeus centrum trvalého zdraví však nenabízí pouze kurzy plavání pro malé děti, ale snaží se také rodičům pomoci se zdravým životním stylem. Díky zdravé výživě Praha se nebudete stydět v létě svléknout se do plavek. Cordeus centrum trvalého zdraví Vám pomůže nastavit Váš jídelníček tak, abyste nemuseli hladovět a přestat jíst. To je totiž často velmi mylná představa těch, kteří chtějí zhubnout. Cestou k úspěšnému kroku je naopak úprava jídelníčku, tak aby byl dostatečně vyvážený. Velmi prospěšným způsobem k očistě organismu je také desetidenní detoxikační kůra, více informací se o této metodě dovíte na našich webových stránkách www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/detoxikacni-kury/10-denni-detoxikacni-kura/. Prožijte léto snů a buďte přitom v dobré náladě i skvělé fyzické kondici!