Dar pro každou příležitost? Investiční zlato

Vánoce se pomalu blíží, a proto je na čase poohlédnout se po vhodných dárcích pro příbuzné i přátele. Současný trh je poměrně rozmanitý, ovšem utrácet peníze za něco, co obdarovaný nakonec nevyužije, je naprosto zbytečné. Ideální dárek proto je investiční zlato, které v průběhu času nabírá na hodnotě. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké možnosti jsou k dispozici.

Zlaté mince, ale třeba i slitky jsou vhodné jako dárky pro muže i ženy. V rámci budování mezilidských vztahů jsou dárky velice důležité, protože vyjadřují jakousi pozornost. Investičním zlatem perfektně vyjádříte, jak si člověka vážíte. Drahý kov ocení příbuzní i významní obchodní partneři, případně zaměstnanci. Darovat ho můžete na svátek i na narozeniny, přičemž na mince se vyráží i znamení zvěrokruhu.

Výběru dárku věnujte pozornost

Zapomeňte na firemní propisky, diáře s logem, těžítka a další kancelářské potřeby. Poohlédněte se po něčem originálním. Samozřejmě, mince nebudete rozdávat na potkání. Investiční zlato je však univerzální dárek kombinující originalitu a vysokou hodnotu. Vybrat si můžete z pestré škály možností, přičemž hodnota slitků startuje na 1 500 korunách, ale může se vyšplhat až na 1 300 000 korun.

Dárek, který může člověk prodat

Investiční zlato, ať už ho kupujete k výročí svatby, nebo k narozeninám, může obdarovaný kdykoliv prodat. Žlutý kov je velice likvidní, takže ho prodáte kdykoliv a kdekoliv na světě. Navíc si můžete být jisti, že takový dárek rozhodně nikdy nevyhodí.

Přímo na mince se dají vyrazit česká i slovenská jména, případně na nich může být titul, což se potom hodí třeba absolventovi vysoké školy.

Jestliže hledáte dárkové investiční zlato, podívejte se do nabídky pražské mincovny, která nabízí verze k narození dítěte, oslavám životního jubilea, promocím a dalším životním událostem.